مجله‌ی موفقیت تارنوشت
راه‌های رسیدن به موفقیت

درباره تارنوشت

موفقیت معانی و تعریف‌های زیادی دارد، درست به عدد آدم‌هایی که در دنیا زندگی می‌کنند. رسیدن به موفقیت نیز راه‌های بسیاری دارد، درست به عدد آدم‌هایی که به دنبال آن هستند.

به طور یقین تعریف هر کدام از ما از مفهوم موفقیت و نوع نگاه ما نسبت به آن با تعریف و نگاه دیگری متفاوت است. این کاملا طبیعی است؛ همان طور که هر کدام از ما انتظارات متفاوتی از خود و زندگی‌مان نسبت به دیگری داریم و البته، این مساله نیز رابطه‌ی مستقیمی با میزان باور و شناخت‌مان نسبت خود، زندگی، موقعیت، امکانات و محیط پیرامون‌مان دارد.

موفقیت , ایده

با قاطعیت می‌توان گفت که هیچ فرمول ثابت و مشخصی برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد و حقیقت این است که موفقیت در هیچ یک از ابعاد زندگی ما، پایدار نبوده و نیست. با این حال همان طور که گفتیم راه‌های بی‌شماری وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توان به موفقیت رسید؛ همان چیزی که از زندگی انتظارش را داریم.

برای انسان عاقل و دانا، نیازی به گفتن نیست که پیمودن هر کدام از این راه‌ها نسازمند ابزارها و مهارت‌هایی خاص و کافی است که اکتسابی هستند که از قضا ارتباط مستقیم و چندانی با استعدادهای ذاتی ندارند. اما مهم‌ترین چالشی که به عنوان یک انسان در این جا با آن روبه‌رو خواهیم شد، انتخاب راه درست و متناسب خودمان است، برگزیدن همان مسیری که در انتهای آن فرش قرمز کام‌یابی را برای‌مان پهن کرده‌اند. راه‌ها یه عدد انسان‌های روی زمین هستند و انتخاب یکی از میان آن‌ها، انتخاب راهی که بن‌بست نباشد، راهی که عمرمان را هدر ندهد یا حتا تباه نکند؛ بسیار دشوار و پرریسک است.

ما انسان‌ها عمری کوتاه و محدود داریم، در جست‌وجوی موفقیت، زمان ارزش‌مندترین دارایی و سرمایه‌ای است داریم. هیچ کدام از ما مایل نیستیم روی این دارایی را در یک انتخاب پرخطر قمار کنیم. فرمول‌های موفقیت یک‌سان نیستند، اما راه همان است و در واقع تلاش برای یافتن راه، تلاش برای اختراع دوباره‌ی چرخ است!

قرار نیست ما همه‌ی داشته‌هایمان را برای یافتن راه‌های رسیدن به موفقیت خرج کنیم. سرمایه‌ی ما باید برای رسیدن به موفقیت هزینه شود نه برای دانستن چه گونه رسیدن! اختراع دوباره‌ی چرخ بزرگ‌ترین اشتباهی است که هر انسانی در هر کجای این کره‌ی خاکی می‌تواند مرتکب شود. به عبارت دیگر؛ تجربه را تجربه کردن خطاست …

[better-ads type='banner' banner='1819' ]

ما این جا هستیم تا از این هدر رفت سرمایه جلوگیری کنیم.

ما نه معلم هستیم، نه روان شناس و نه مشاور؛ در حقیقیت تنها تسهیل‌گرانی هستیم که می‌خواهیم به شما کمک کنیم به آگاهی برسید و مسایلی را خودتان کشف کنید و یاد بگیرید.

مجله‌ی اینترنتی «تارنوشت» حاصل یک تجربه‌ی جمعی است. این تارنما، حاصل تجربه‌ی افرادی است که سال‌ها بخش بزرگی از زندگی خود را صرف پیدا کردن راه‌های رسیدن به موفقیت کردند و حالا تلاش دارند تجربیات ارزش‌مند خود را با دیگران به اشتراک بگذارند تا از اختراع مجدد چرخ و از هدر رفت سرمایه‌های انسانی و اجتماعی جلوگیری نمایند.

دریغ کردن تجربه از دیگران کاری ابلهانه است و نادانی است اگر فکر کنیم که با مانع تراشی برای موفقیت دیگران شانس موفقیت خود را افزایش می‌دهیم. کام‌یابی و موفقیت میوه‌ی زندگی در این دنیاست و به ازای همه‌ی آدم‌ها وجود دارد. فرقی نخواهد داشت که چه شغلی داریم، چه جایگاهی داریم و کجا زندگی می‌کنیم؛ کافی‌ست با آگاهی و به شیوه‌ای درست، دست‌مان را دراز کنیم تا میوه‌ی خود را بچینیم.

ما در «تارنوشت» جمع شده‌ایم تا برای این امر مهم شما را یاری کنیم.

کارشناسان و نویسندگان «مجله‌ی موفقیت تارنوشت»، از ابتدای راه تا زمان رسیدن به موفقیت در کنار شما بوده و پاسخ‌گوی پرسش‌ها و شبهات شما هستند. ما همیشه در دوراهی‌های تصمیم‌گیری همراه‌تان هستیم؛ برای این مقصود کافی‌ست با ما در تماس باشید.

شما همواره می‌توانید با اطمینان خاطر و آسودگی از تجربیات، دانش و مشاوره‌ی کارشناسان و نویسندگان «مجله‌ی موفقیت تارنوشت» بهره‌مند شده و از رهنمودهای آنان در تصمیم‌گیری‌های خود و پیمودن مسیر موفقیت سود ببرید. برای این منظور می‌توانید از کانال‌های ارتباطی در نظر گرفته شده، مانند فرم تماس، رایانامه، کانال و شناسه‌ی تلگرامی بهره ببرید.

استفاده از آموزش‌ها، مطالب، مشاوره و سایر خدمات «تارنوشت» در حال حاضر رایگان است اما در آینده احتمال تغییر این سیاست وجود دارد.

هم‌چنین توصیه می‌کنیم برای استفاده‌ی کامل از محتوا و خدمات «مجله‌ی موفقیت تارنوشت»، پیش از هر چیز به رایگان در سایت ثبت‌نام کنید.

اشتراک در خبرنامه‌ی تارنوشت
اشتراک در خبرنامه‌ی تارنوشت
برای دریافت آخرین مطالب، به روز رسانی‌ها و پیشنهادات ویژه مشترک شوید.
همیشه می‌توانید اشتراک خود را لغو نمایید